Про Петро-Консалтінг

ТОВ «Петро-Консалтінг» спочатку позиціонувала себе як сервісна компанія у сфері геології, геологорозвідки та інжинірингу в галузі надрокористування, перш за все нафтогазовій. Проте, згодом компанія розширила комплекс послуг. Сьогодні, ТОВ «Петро-Консалтінг» може запропонувати клієнтам високопрофесійні послуги з інвестиційного та юридичного супроводження проектів в надрокористуванні на основі загального режиму користування надрами, в тому числі за договорами про спільну інвестиційну діяльність, або на основі спеціального режиму – за угодою про розподіл продукції. ТОВ «Петро-Консалтінг» також заявило про себе як гравця в гірничодобувній промисловості та підкреслило свій статус прогресивної, амбіціозної та висококваліфікованої компанії, і цим самим вирішила ввійти в сферу видобутку літію.

Нам властиві комплексний підхід, професійність, максимальна віддача та оперативність під час вирішення бізнес-завдань наших клієнтів. Наша місія полягає у створенні найбільш привабливих умов для прийняття ключових рішень, збільшення капіталу та здобуття конкурентних переваг для наших клієнтів.

Високих результатів для наших клієнтів ми досягаємо завдяки професійності та досвіду наших фахівців та зовнішніх експертів, які час від часу долучаються до нашої команди. ТОВ «Петро-Консалтінг» об’єднує відомих професіоналів геологічної науки, гірничодобувної та інжинірингової індустрій.

Таким чином, ми з впевненістю можемо говорити про розуміння предметів надрокористування, геологічної розвідки, гірничодобувної промисловості та енергетичної галузі. Зокрема, високопрофесійна команда ТОВ «Петро-Консалтінг» має високий рівень розуміння особливостей окремих сегментів та пов’язаних ринків енергетичної галузі. Команда ТОВ «Петро-Консалтінг» має високий аналітичний потенціал, різнобічний підхід, ефективність та швидкість в вирішенні складних технологічних та бізнесових задач, конфіденційність та індивідуальний підхід до кожного клієнту.